Ana sayfa

Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

1989 yılında kurulan Hebei Shengtian Pipe-Fitting Group Co., Ltd., 25.000 metrekarelik bir atölye ve 110 milyon RMB kayıtlı sermaye ile, 100.000 metrekarelik bir arazi alanını kapsayan, Mengcun İlçesi Hebei Eyaleti Çin'de bulunan.Firmamız güçlü bir kadro kadrosuna sahiptir.30'dan fazla profesyonel ve teknisyen dahil 360'ın üzerinde çalışan bulunmaktadır.

Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Çeşitli boru bağlantı parçaları imal edebilmekteyiz.Başlıca ürünlerimizin kapsamı: çelik dirsek, tees, dirsekler, redüktörler, kapaklar, dövme flanşlar ve soketler.20 yılı aşkın süredir bu çizgideyiz.Ürünlerimiz Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika gibi birçok ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Boru ve boru bağlantı parçalarımız iç ve dış pazarlarda iyi bir üne sahiptir.Her yıl yüzlerce yabancı ziyaretçi ve sayısız yerli ziyaretçi iş birliği için şirketimize gelmektedir.

Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Birinci sınıf denetim cihazlarımız, mükemmel tespit araçlarımız ve iyi eğitimli uzmanlarımız var.Ve üretimde ISO9000: 2000 kalite sistemine ve verimli bir şekilde kontrol prosedürüne bağlı kalıyoruz.En kaliteli ürünleri tedarik edebileceğimize güveniyoruz.Herhangi bir kalite belirsizliği için sorumluluk almak isteriz.Yine de fiyatımız rekabetçi.Ayrıca size en iyi hizmeti verebiliriz.

Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerden boru ve bağlantı elemanlarına uygulanan anti-damping vergileri politikasından kaçınmak için, anti-damping vergilerini atlatmak için Malezya vb. Gibi diğer ülkeler aracılığıyla yeniden ihracat yapabiliriz. daha rekabetçi fiyat kazanmanızı sağlar.

Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Ürünlerimiz birçok uluslararası standarda uygundur.

Boru Standardı: ASTM A53, A106, API 5L, ASME B36.10M - 1996.

Boru Ek Parçaları Standardı: ANSI B16.9 / 16.28, DIN 2605/2616, JIS P2311 / 2312, GOST.

Flanş Standardı: ANSI B16.5, DIN Serisi, JIS Serisi, GOST Serisi.

ANAHTAR KELİME: alın kaynaklı boru bağlantı parçaları, ANSI B16.9 boru bağlantı parçaları, dikişsiz boru bağlantı parçaları.

Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. şirket Profili 4

 

Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. şirket Profili 5

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Hebei Shengtian Group, üretim ve tedarik akışkan boru hattı, boru bağlantı parçaları ve elektrik güç donanımını entegre eden büyük bir kuruluştur.Kalıp, döküm, ısıl işlem, galvanizleme, püskürtme, işleme ve montaj kabiliyetine sahiptir.Su temini sistemi, yangın söndürme sistemi, iklimlendirme ve ısıtma ve havalandırma sistemi, su temini ve drenaj sistemi, tarımsal sulama sistemi, enerji iletim ve dönüşüm sistemi, madencilik, makine ve teçhizat için kapsamlı, tek elden hizmet ve çözümler sunmak, ve benzeri, farklı çalışma koşullarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre, çeşitli boru hatlarını özelleştirme ve bağlantı parçalarını süper boyutlandırma konusunda uzmanız ve müşterilerimize mükemmellik hedefiyle hizmet veriyoruz.Firmanın tedarik ettiği ürünler su, petrol, gaz, ısı, elektrik enerjisi ile taşıma vb. Çeşitli sivil ve endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır.Ürünler İngiliz standardı, Alman standardı, Japon standardı, Amerikan Standardı vb. İle uyumludur.

 

Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. şirket Profili 0

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Şengtiyen

No. Çalışanları : 1~500

Yıllık satış : 100000000-200000000

Yıl kurulan : 1989

İhracat p.c : 90% - 100%

Eastern Asia: 20%

Southeast Asia: 25%

Middle East: 15%

Africa: 10%

Oceania: 5%

Eastern Europe: 5%

Western Europe: 5%

South America: 5%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. Sertifikalar